02-5611911


הבלוג שלנו 


תיקון מסכים בירושלים

תיקון מסכים בירושלים

תיקון מסכים ומחשבים זו לא מילה גסה. בתרבות הצריכה שעוטפת אותנו במעטה של הוצאות וחשבונות, זה נהיה טרנדי ומקובל פשוט להחליף כל דבר שמתקלקל. כששאלו זוג בריטי אשר חיים יחדיו מזה 60 שנים מהו הסוד שלהם, הם ענו כי בתקופה שהם הכירו וגדלו בה, אנשים תיקנו את מה שהתקלקל, ולא זרקו אותו. האמת היא שלעיתים קרובות מכשירים איתם אנחנו מתעסקים בחיי היום-יום שלנו בעידן הטכנולוגי הינם כה מתוחכמים ועדינים עד כי באמת קשה מאוד אם לא בלתי אפשרי לתקנם, ולעיתים קרובות אכן יותר משתלם, לפחות כלכלית, לזרוק אותם ולרכוש חדשים. אבל לא כך הדבר בכל המוצרים, ויש יותר מסיבה אחת מדוע אנחנו מציעים תיקון מסכים בירושלים.

מסכים איכותיים למחשב אינם דבר זול כל-כך. נכון, כיום ניתן להשיג מסכים זולים ו"איכותיים", גדולים ורחבים שנראים ממש טוב מבחוץ. ובכל זאת, מי שמתעסק עם מסכי מחשב ומבין דבר או שניים יודע כי המסכים הללו הם סכנה של ממש. לא רק שמסכים זולים הם לרוב מסכים באיכות מאוד נמוכה עד כדי כך שהם מהווים סיכון אמיתי לראייה של המשתמש, אלא גם שהם נוטים להתקלקל במהרה ובעצם בנויים כמו מסכים חד-פעמיים שנוצרו בכדי להתקלקל.

אקולוגיה ע"י תיקון מסכים בירושלים

אחת הסיבות המובילות והחשובות שבגללה אנו מציעים תיקון מסכים בירושלים נוגעת לנושא לוהט כיום, ומסיבות טובות מאוד - התחום האקולוגי של הקיימות. טביעת הרגל האקולוגית של תעשיית המחשבים הינה אחת מהרחבות יותר בעולם כיום. הסיבות רבות ומגוונות, כאשר הסיבה המובילה כמובן היא שהחומרים מהם עשויים מחשבים ומוצריהם הנלווים (מסכי מחשב למשל) הינם לא מתכלים, והתשלובות של החומרים לא רק שאינן מתפרקות בצורה טבעית, אלא אף יוצרות סיכונים שלא היו קיימים לפני שהן נוצרו ע"י האדם. פירוק המוצרים הללו הינו יקר ולא משתלם לחברות, ואין כמובן אף חוק שמחייב אותן בפירוק. רצף הקיימות נפגע בעצם משני כיוונים במקביל – הן ביצירת המסכים והן בזריקתם, כלומר בכרייה, שינוע וייצור לא אקולוגי ובהשלכה של המוצרים אחרי שהתקלקלו תוך חשיפת החומרים המסוכנים לסביבה.

אחת הדרכים הבסיסיות שלנו ללקיחת אחריות על העולם סביבנו היא לבצע את הבחירה הנכונה, וכאשר מדובר במחשבים, הבחירה הנכונה היא לתקן או למחזר.

תיקון מסכים בבית העסק

אחת החששות שיש לבעלי עסקים ומשרדים היא שתקלה במחשב או במסך תאלץ אותם לאבד זמן עבודה יקר על תיקונים, שליחה של מכשור למעבדה, דבר אשר לוקח גם הוא זמן, וכמובן ההוצאה הכספית. אנו במעבדה פתרנו את הבעיה הזו ואנו מציעים כאן בעיר תיקון מסכים בבית העסק. אם המסך שלכם נפל, נחבל, או פשוט מסרב לעבוד, אין צורך לבזבז יומיים-שלושה או לפעמים יותר בשליחתו למעבד ובהמתנה לגזר הדין. היום כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לפנות אלינו מיידית ואנו נשלח טכנאי לתקן את מסך המחשב שלכם אצלכם במשרד, ממש בבית העסק. אנו מאמינים כי נתינת שירות איכותי מסוג זה יכולה לתרום רבות לעסקים השונים הפרוסים בעיר, לחסוך כסף וזמן לבעלי העסקים, וכמובן לתרום לשמירה על הטבע ואיכות הסביבה. אין עוד צורך לזרוק, להתעצבן או לחשוש מאובדן זמן עבודה איכותי, כי אנחנו במרחק טלפון קצר מכם. אנו מקווים כי המסרים שלנו הועברו כראוי וכי עכשיו גם אתם מבינים את הסיבות הטובות באמת להירתם לשירות הטוב, לחשוב צעד אחד קדימה בשביל העסק שלכם, ולדאוג לעדכן אותנו במעבדה לתיקון מסכים בירושלים.

לשאלות נוספות , התיחסות או יצירת קשר

צור קשר 


02-5611911

לפרטים ויצירת קשר אנא מלא 
פרטים ונחזור בהקדם האפשרי

 

בניית אתרים 2all