02-5611911


הבלוג שלנו 


תיקון מחשבים ניידים ונייחים

תיקון מחשבים ניידים ונייחים

 התקלקל לכם המחשב? תוהים איפה אפשר לקבל שירות תיקונים לנייד? אצלנו במעבדה מציעים שירותי תיקון מחשבים ניידים ונייחים מכל הסוגים והמינים. עם מומחיות רבת שנים במחשבים, תוך הליכה צעד-צעד עם התפתחויות טכנולוגיות שונות – ממחשבי הXT של פעם ועד הניידים המשוכללים ביותר של היום, אנו מחזיקים במגוון עצום של ידע על תיקוני כל המחשבים. לא משנה מה התקלה שמעכבת את המחשב שלכם מלתת לכם את כל מה שהוא יכול (והמחשבים של ימינו יכולים לתת המון!), אנחנו כאן כדי לזהות את שורש הבעיה ולהביא אתכם על סיפוקכם במחיר משתלם, במהירות מפתיעה ובמיומנות שנרכשה בשנים רבות של עבודה עם מחשבים.

ישנו מעין טרנד של זריקת מחשבים, סוג של מהלך שנובע מבורות וחוסר הכרה באפשרויות התיקון המוצעות כיום בשוק. חוסר ההכרות של רוב האנשים עם המחשב ככלי עבודה, עם המערכות שבתוכו – התוכנה והחומרה כאחד, גורם להם לחשוב כאילו המחשב הוא מכונת על שאינה נגישה לאף אחד, ושאם קרתה חס-וחלילה תקלה, זה בטח יעלה כל כך הרבה כסף לתקן אותה שעדיף פשוט לזרוק את המכשיר. כמובן, בעלי עסקים ואנשים יודעי דבר לא פועלים בצורה זו אלא דואגים לבדוק טרם השלכת המחשב שלהם לפח או במקרה הטוב יותר למחזור, אך בכל זאת, רבים מאוד הם הניידים והנייחים המוצאים את עצמם, על כל שלל חלקיהם הפנימיים אשר עובדים ללא כל תקלה ויכולים לשמש לעוד שנים רבות – בפח האשפה!

אל תהססו – תיקון מחשבים ניידים ונייחים

אז נכון, כל מי שהעיף פעם מבט לתוך מעיו של המחשב שלו זיהה כי לא מדובר במטוטלת ושני חוטים או בעכבר שרץ על מסילה עגולה ומניע מנוע פשוט. ובכל זאת, אם משהו התקלקל, ניתן לרוב לתקן, למרות מה שמספרים בפרסומות שכל תפקידן הרי הוא לגרום לנו לקנות חדש.אנו כאן במעבדה יודעים דבר או שניים על הקרביים של המחשב, איך הדברים עובדים שם באמת, מי נגד מי ולמה. בשבילנו לאתר את התקלה, להבין את המקור ולפתור אותה כדי להשיב את המצב לתקנו זה מקור פרנסה עיקרי, ואנו מתגאים ביכולת שלנו לתת מענה למגוון עצום של תקלות, דברים שלרוב משתמש הקצה לא יחווה כל חייו או ואפילו לא ישמע עליהם, גם אם יחליף מעל עשרים מחשבים ניידים ונייחים במרוצת השנים.

תיקון מחשבים ניידים ונייחים במרחק טלפון אחד

אם יש לכם תקלה במחשב, המחשב שלכם נתקע, לא מגיב, המקלדת עושה שטויות, המסך התחיל לרצד, המחשב התחיל להתחמם בצורה חשודה, או שהוא פשוט מסרב להידלק – אין סיבה לדאגה. המהללך הנכון והבריא לעשות הוא להרים לנו טלפון ואנחנו כבר נטפל במצב. גם אם קרה הנורא ביותר והמחשב באמת הלך לעולמו, כמעט תמיד יש מה לעשות בנידון, ולפחות נוכל להציל את החומרים החשובים שלכם מהכונן הקשיח כדי שהם לא ילכו לאיבוד לעולם (בייחוד שמעטים הם האנשים הטורחים לעשות גיבויים מלאים, גם אחרי שהם מבטיחים לעצמם שוב ושוב כי כך יעשה). תעשו לעצמכם טובה ורשמו לפניכם באותיות זוהרות בכדי לא לשכוח באם יגיע רגע האמת – המחשב שלכם אינו עשוי מחמאה. אם קרה לו משהו – אפשר לרוב לתקן. אם יש תקלה – זה לא סוף העולם ואנחנו יכולים לתמוך בכם, לעיתים אפילו מרחוק בשיחת טלפון מבלי שתצטרכו להגיע למעבדת התיקונים. אז נתקע המחשב? קחו נשימה עמוקה, הרימו את הנייד, חייגו את המספר וספרו לנו בדיוק מה הבעיה, ואנחנו, המומחים לדבר, כבר נדע להגיד לכם הכל על תיקון מחשבים ניידים ונייחים. 

לשאלות נוספות , התיחסות או יצירת קשר

צור קשר 


02-5611911

לפרטים ויצירת קשר אנא מלא 
פרטים ונחזור בהקדם האפשרי

 

בניית אתרים 2all