02-5611911


הבלוג שלנו 


שרתים

שרתים

אנחנו במעבדה המרכזית הירושלמית למחשבים גאים להכריז כי אנו מספקים שירותי התקנה ותיקון של שרתים בבית העסק. רוצים לדעת למה כדאי שיהיה שרת בבית העסק שלכם?

כל בעל עסק שעובד עם מספר עמדות מחשבים במקביל יכול לקבל המון מהתקנה של שרת. ההמלצה היא שכל עסק החולק שבעה מחשבים יקבל תמיכת שרתים, ובעצם ייעזר בשרת משלו לצורך ניהול בריא, בטוח, מהיר ונכון של העמדות. הסיבות מגוונות ואנו נחלקו איתכם את חלקן.

הדבר הראשון הוא כמובן חלוקת הנטל בזיכרון המחשבים. כשאתם עובדים עם תוכנות כבדות, תוכנות גרפיקה למשל, אך לא רק, ומשתמשים במספר עמדות עבודה, אחד הפתרונות החכמים והיעילים ביותר, שיחסכו לכם זמן עבודה יקר, הוא התקנת התוכנות על מחשב ראשי – שרת, אשר מחזיק את התוכנה בשביל כל העמדות הזקוקות לה בכל רגע נתון. דבר זה, לכשנעשה נכון ובמחשבה תחילה, מאפשר עבודה חלקה, מהירה וקולחת של כל הנוגעים בדבר, עבודה בו זמנית עם אותה התוכנה, רק בלי לסבול מאיטיות או "לאגינג" של התוכנה בעקבות ניצולת זיכרון כבדה. אידיאלי לגרפיקאים לדוגמא, אפילו כאלו שעובדים עם מספר עמדות מצומצם בלבד.

שרתים – אפשרות לגיבוי כל החומר העדכני

עם שרתים אתם יכולים להיות בטוחים – יש מקום אכסון עצום עם נגישות מיידית מכל מקום. היתרונות הם ברורים. שרת מחובר במקביל לכל העמדות של העסק (או לעמדות שבחרתם, כך שחומרי העבודה מתעדכנים לא רק במחשבים של עמדת העבודה האישית של כל עובד, אלא במקביל גם על השרת עצמו, מה שמייצר גיבוי כפול לעבודה שלכם (ועל חשיבות הגיבוי במאמר תוכלו לקרוא במאמר אחר אצלנו, במידה ולא חוויתם את טראומת אובדן המידע הפתאומי). בנוסף לגיבוי הכפול לכל החומרים, ישנה גישה לתחנת עגינה זו מכל מקום, מה שמוביל אותנו ליתרון הבא של עבודה עם שרתים – גישה מהבית

בעל עסק שמגובה ומחובר לשרת מרכזי יכול לגשת לחומרי העבודה מהבית, לבדוק ולוודא מה עשה כל עובד כש"אבא לא בבית", וגם כמובן במקרה ויש צורך לדאוג לבית העסק מרחוק – העבודה עם שרת מאפשרת את זה בצורה חלקה, מהירה, יעילה ובטוחה, בלי לסכן גישה לכל עמדה במקביל, ניתן לעדכן, להתכתב ולעבוד על כל החומרים בתוך השרת עצמו, או לגשת דרכו לאן שצריך.

שרתים – גיבוי המיילים ותמיכה מרחוק

עוד יתרון של עבודה עם שרתים הוא החיסכון בצורך לשלוח מיילים לכאן או לשם עם הרבה נמענים. עמדת עבודה ראשית שמרכזת את ההתכתבויות והמסמכים הקשורים לפרויקט זה או אחר יכולה לחסוך בזמן יקר ולהביא את העסק לתפקוד אידיאלי, בעיקר אם העסק שלכם מבוסס על שיתוף פעולה בין יותר משני עובדים במקביל. לא רק התקשורת בין בעל העסק לבין כל אחת מהעמדות, אלא גם היכולת של כל אחד מהעובדים לעבוד בתקשורת ישירה ומהירה וחלוקה של הקבצים הרלוונטיים במהירות אדירה היא שמאפשרת את הזינוק החד ביעילות של בית העסק.

רשימת היתרונות ממשיכה עם יתרון נוסף שהוא יכולת קבלה של תמיכה מרחוק במקרים של תקלה או צורך בייעוץ או עבודה עם גורמים מבחוץ, כאשר דרך שרת ניתן לבדוק לא רק מחשב זה או אחר, אלא גם את הקשרים שביניהם ומכאן את רשת העבודה. העבודה עם שרת היא העתיד בתחום העבודה המשרדית, ורוב בתי העסק מבצעים את המהלך הזה בשנים האחרונות – לא בגלל שמדובר בטרנד (שהרי אין זה עניין של אופנה), אלא פשוט מתוך הבנת היעילות שבדבר, מכאן שאנו בוחרים להמליץ לכם בחום על המעבר לעבודה עם שרתים.

לשאלות נוספות , התיחסות או יצירת קשר

צור קשר 


02-5611911

לפרטים ויצירת קשר אנא מלא 
פרטים ונחזור בהקדם האפשרי

 

בניית אתרים 2all