02-5611911


הבלוג שלנו 


על תיקון מחשבים ניידים ונייחים

על תיקון מחשבים ניידים ונייחים

אחד מהשירותים החשובים יותר שאנו מציעים במעבדה הירושלמית המרכזית לתיקון מחשבים הוא כמובן שירות תיקון ניידים ונייחים – שירות שרבים שוכחים שקיים כשהם נתקלים בבעיה במחשב שלהם. הרבה מאוד אנשים היום מתפתים לרכוש מחשבים זולים ולמצוא את עצמם מהר מאוד, לעיתים תוך כמה חודשים ספורים, עם מחשב מקולקל, תקוע, או בעייתי בהתנהלותו. בגלל המחיר הזול, לא מעטים הם אלו המתפתים פשוט לזרוק ולרכוש חדש, ולאלו אנו ממליצים לקחת נשימה ולחשוב פעמיים. לא מעט פעמים אנו נוטים לוותר על מידע שלנו ש"נתקע" על המחשב הישן, במחשבה כי לחלץ אותו או להציל את המחשב פשוט לא יהיה שווה את זה. אנו ממליצים לכם לבדוק טוב לפני, ליצור איתנו קשר ולוודא לפני שאתם מגיעים למסקנות, כי לעיתים קרובות עם תיקון מחשבים ניידים ונייחים ישנן יותר אפשרויות ממה שאתם מתארים לעצמכם, פעולות החייאה ושדרוג שיכולות להפוך את החוויה שלכם ממתסכלת למחייה ומעודדת. בסופו של דבר, החישובים הברורים מוכיחים חד-משמעית שעדיף לתקן מאשר לזרוק, ואנחנו רוצים לעודד אתכם, לטובת הכיס שלכם, השקט הפנימי שלכם ואפילו האקולוגיה העולמית (חשבתם פעם מה קורה עם מחשב אחרי שזרקתם אותו לזבל?) ליצור איתנו קשר במקרה של בעיה ולבדוק קודם מה האפשרויות העומדות לפניכם.

תיקון מחשבים ניידים ונייחים עם טכנאי לבית העסק!

עוד שירות שאנו מציעים וכדאי שתוסיפו לרשימה שלכם הוא שירות של טכנאי לבית העסק, מה שאומר שכל תקלה שיש לכם במערך המחשבים של העסק שלכם, נפילה של שרת או קריסה של עמדת עבודה או התקשורת בין העמדות – לכל בעיה שמעכבת אתכם, אנו מציעים פתרון, ובמהירות. במקום לאבד יום עבודה שלם, זמן יקר, ולהיחשף לתסכול של עשיית פעולות לא רלוונטיות לעסק שלכם – ניתוק חומרה, איסוף הכבלים והסעת המכשירים למעבדה וחזרה, אנו מציעים לכם להיעזר בנו, בתמיכה שלנו בעסק שלכם בזמן אמת ואצלכם. צרו איתנו קשר במקרה של תקלה, ואנו נשלח טכנאי לבית העסק שמתמחה בתיקון מחשבים ניידים ונייחים, עמדות עבודה, שרתים, תקשורת רשתית, וכל מה שצריך בכדי להחזיר את העסק שלכם למקום יציב בו העבודה מתקתקת והכול זורם בצורה חלקה. רשמו לפניכם את המספר שלנו ושמרו אותו לעת הצורך, בתקווה, כמובן, שלא נגיע למצב בו תצטרכו את השירות שלנו.

תיקון מחשבים ניידים ונייחים – וחנות מחשבים בירושלים

במקביל לשירותי הטכנאות שלנו של תיקון מחשבים ניידים ונייחים, שרתים וכיו"ב, אנחנו מחזיקים גם חנות מחשבים מאובזרת היטב, חנות מלאה בכל טוב ועם מחירים מפתיעים. אנו מציעים מומחיות שנובעת מניסיון רב שנים בבניית מחשבים לפי דרישת הלקוח, אך היתרון שלנו לא מסתכם בידע טכני במחשבים, אלא גולש לעבר התאמת המחשבים והציוד לאדם – בכל תחום הארגונומיה. אם אתם מבלים זמן רב מיומכם מול מחשב, ישנם הרבה סיכונים בריאותיים שאתם חשופים אליהם. אנו מכירים לעומק את כל העולם הזה ודואגים להתאים לכם ולעסק שלכם לא רק את הציוד הנכון ביותר, אלא גם את המבנה הנכון ביותר, העיצוב הנכון לכם ולגוף שלכם, בכדי שתזכו ליהנות ממחשב איכותי לאורך זמן, ומגוף בריא ושמח.

בחנות מחשבים בירושלים אנו מציעים מוצרים ארגונומים, מערכות מחשוב עם פתרונות לעסקים רבי עמדות, אנו מציעים חיבור של תוכנות והתאמתן לעבודה עם שרתים (פעולה שחוסכת זמן עבודה יקר והופכת את כל הצד הממוחשב של העסק שלכם ליעיל ומהיר פי כמה). במקביל אנו מציעים מגוון מוצרים, טאבלטים מתקדמים, וכמובן – את כל התמיכה לתיקון מחשבים וסמארטפוונים במעבדה שלנו. נשמח לעמוד לשירותכם עם תיקון מחשבים ניידים ונייחים וכל תקלה אחרת במכשור ממוחשב מתקדם.

לשאלות נוספות , התיחסות או יצירת קשר

צור קשר 


02-5611911

לפרטים ויצירת קשר אנא מלא 
פרטים ונחזור בהקדם האפשרי

 

בניית אתרים 2all