02-5611911


הבלוג שלנו 


טכנאי לבית העסק

טכנאי לבית העסק

רצינו לנצל את ההזדמנות לספר לכם על השירותים שאנו מציעים הכוללים בין היתר טכנאי לבית העסק. לכל תקלה או בעיה במערכת המחשבים שלכם במשרד, יש לנו פיתרון זמין ומהיר שמגיע עד אליכם. היתרונות עצומים, ורצינו לחלוק אתכם את חלקם בכדי לעודד אתכם לאפשר לעצמכם ליהנות מהשירות המהיר שלנו.

  • שירות מהיר בלי לצאת מהמשרד
  • תיאום ציפיות בזמן אמת
  • גילוי תקלות נסתרות\חבויות במערך המחשבים
  • קבלת ייעוץ והמלצות מאיש מקצוע בעסק שלכם
  • זמינות גבוהה במהירות גבוהה

אם הזמן שלכם חשוב לכם, הן בעבודה והן מחוצה לה, הרי שהפיתרון של הזמנת טכנאי לבית העסק הוא הפתרון האידיאלי והנכון ביותר בשבילכם. השירות שלנו מהיר ללא פשרות, וכדי לתאם תצטרכו להרים טלפון אחד ולקבוע את הזמן הנוח ביותר, אפילו מיידית וטיפול במקרי חירום (קריסה של השרת שלכם או של עמדת מפתח אחרת במערך המחשוב של המשרד\בית העסק). אין צורך לקום ולצאת מהמשרד, מה שגם פותר אתכם מהצורך להתעסק בחיווט – ניתוק וחיבור מחדש של חלקים במערך המחשבים, הרמה סחיבה ושינוע של חלקים, מה שעלול להוביל לתאונות קטנות בדרך או לעכב אתכם במידה ויש עוד חלקים אינטגרלים לתיקון, חלקים שנשארו מאחור ולא הגיעו אתכם למעבדה. החיסכון בזמן, בדלק ובכאב ראש הוא עצום, וכמובן – החיסכון בכסף הוא ישיר ושווה כל פרוטה.

יתרון ברור בהזמנת טכנאי לבית העסק

תיאום ציפיות  בזמן אמת חוסך שוב בזמן ובכסף, וכמובן – מונע עוגמת נפש שכן תוך עבודה משותפת באותו החלל כאשר כל הצעדים מתואמים וברורים לכם, ניתן להגיע לתוצאות שאתם מחפשים ולא לחרוג מהתקציב ומסגרת הזמן. לעיתים ניתן לשדרג, לשפר ולהפוך את המערכת לטובה ויציבה יותר, אך לכם מספיק, בגלל לחץ הזמן למשל, שהמערכת תגיע למצב יציב מספיק בכדי לסיים את הפרויקט שעל הפרק. במקרים כאלו להזמנת טכנאי לבית העסק יתרון משמעותי, עם יכולת לא רק לתאם ציפיות, אלא לקבל תמונה ברורה, מתוך היכרותו של הטכנאי את שלל המרכיבים במערך המחשבים שלכם, על כל התקלות הנסתרות או הסיכונים הקיימים במערכת כמו שהיא כרגע, למה עוד ניתן לצפות, ומה ניתן לעשות כדי לקבל את המיטב מן המערכת. דבר זה הינו מידע חשוב לאין ערוך, מידע שיכול לחסוך לכם לאורך זמן הרבה מאוד הוצאות מיותרות על תיקונים ושדרוגים תוך התמקדות בעיקר בשבילכם, ספציפית לעסק שאתם מנהלים. עם זמינות אידיאלית, ידע רחב ומיומנות גבוהה, אנו מגיעים אליכם עד למשרד \ בית העסק ונותנים לכם את השירות המקצועי שלנו ב"סלון" שלכם.
קבלת ייעוץ והמלצות 

כשטכנאי מגיע אליכם, מדובר באיש מחשבים מיומן עם עין חדה לזיהוי והתאמה בין צרכים של בעל עסק לבין מערכות ממוחשבות ושרתים. באופן טבעי, מתוך הניסיון בשטח וההכרות עם עולם המחשבים, יוכל הטכנאי לחלוק אתכם מהתובנות שלו והרעיונות שלו על מערך המחשוב של העסק שלכם, ולתרום כמיטב יכולתו לשיפור המערכת בכדי להביא אותה לניצול מרבי כך שתקבלו כמה שיותר מהמחשבים שלכם, נייחים, ניידים, שרתים וכו'.

רצינו להזמין אתכם לזכור כי אנחנו זמינים בשבילכם לכל שאלה בתחום המחשבים – להצעות מחיר, ייעוץ, תיקונים, עבודה עם סמארטפונים, התקנה ושדרוג מערכות ממוחשבות, התקנת שרתים ובכלל – כל עזרה ותמיכה בתחום – אנחנו כאן בשבילכם. ניתן ליצור איתנו קשר בעמוד צור קשר או פשוט להרים טלפון. אם יש לכם תקלה ספציפית או קריסה כללית – אנחנו כאן בשבילכם עם טכנאי לבית העסק.

לשאלות נוספות , התיחסות או יצירת קשר

צור קשר 


02-5611911

לפרטים ויצירת קשר אנא מלא 
פרטים ונחזור בהקדם האפשרי

 

בניית אתרים 2all