02-5611911


הבלוג שלנו 


מה חשוב בקניית מחשב חדש

חנות מחשבים בירושלים

אנו מציעים חנות מחשבים לכל צרכי המיחשוב שלכם – ניידים, נייחים, גאדג'טים ומוצרים נלווים – הכול בעצם, כאן אצלנו בירושלים, ואתם מוזמנים לבוא לבקר ולמצוא את המחשב הבא שלכם. אצלנו תקבלו ייעוץ מדויק מבעלי ניסיון בעבודה יומיומית עם מחשבים מכל הסוגים, אנשים שלא רק מוכרים מחשבים, אלא מתקנים מחשבים ומכירים אותם לעומק. אנו מתעסקים בעולם המחשבים מזה שנים רבות, והידע שאנו מביאים איתנו על כל העולם הרחב והמתפתח הזה הוא לא דבר של מה בכך. כיום ברוב חנויות המחשבים תיתקלו במוכרים עם ידע מינימלי שבעיקר אוהבים לשחק במחשב. כמובן שאין רע בכך, אך היתרון של רכישת מחשב מאנשים שמתעסקים עם העולם הזה מזה שנים רבות, מציעים שירותי תיקונים ברקע של החנות וידע עצום ומגיעים בעצם מתוך עולם המחשבים עוד לפני שהיו איפונים ואיפדים בכל כיס, הוא יתרון עצום.

כשאנו בחנות מחשבים מציעים לכם מחשב, אנו מציעים לכם יחידה שמותאמת לכם בדיוק, משהו שמותאם לצרכים שלכם, צרכים שלעיתים קרובות אתם אולי לא יודעים לנסח אפילו ,פשוט כי אתם לא מגיעים מעולם המחשבים. רוב הלקוחות הם לא אנשי מחשבים – ובצדק. לכל אחד העסק שלו, ואומנם כיום רוב העסקים אם לא כולם נעזרים במחשב אחד לפחות לצרכים היומיומיים שלהם, לא כל בעל עסק נהפך למומחה מחשבים.

חנות מחשבים – רק מהמקצוענים

כשאתם הולכים לבדיקות רפואיות, אתם הולכים לרופא. יותר מכך – אם אתם מודעים למהות הבעיה שלכם – אתם תלכו לרופא מומחה, אדם שמלכתחילה מתמחה בתחום בו אתם צריכים את המרפא והמזור, ואם תוכלו – תלכו למומחה מספר אחת. כך בעצם פועלים כולם, ובצדק, בכל תחום שהוא. ואנו מאמינים שכך יאה לפעול גם בכל דבר בחיים – בטח שברכישת המחשב שלכם שהרי משרת אתכם כל יום ובכל-כך הרבה דברים. מן הראוי שהמחשב שלכם יהיה מותאם לכם בצורה אידיאלית, ושתוכלו לדעת בביטחון שאתם מקבלים את המרב מהרכישה שלכם. מתוך אמונה זו אנו מציעים שירות של חנות מחשבים מהסוג הטוב והישן, חנות שבה המוכרים הם מומחים והמכשירים הם מהטובים ביותר בשוק. כל מי שקנה מחשב ב"שוק המחשבים המהיר" בשנים האחרונות למד על בשרו את כאב הצריבה כשהוא הבין שמה שהוא קיבל זה לא בדיוק מה שהוא רצה. אז נכון, לפעמים יש מבצעים שקשה לפספס ולוותר עליהם, ומוכרים מחשבים במחירים מגוחכים. ובכל זאת – אנו ממליצים לכם לשאול את עצמכם פעם ופעמיים – האם זה באמת משתלם?

חנות מחשבים של מומחים – למה?

אם לא שוכנעתם עד כה, אנו נסביר לכם במקום בו כולנו מבינים בדרך הטובה ביותר – בכיס שלנו. כשאנו מתפתים למבצע "מדהים" או "חד פעמי", אנחנו לא תמיד זוכרים לחשוב מדוע בעצם המבצע הזה החל.
מדוע המחשב הזה נמכר בכזה מחיר? איך הוא כזה זול?

אז זהו, שה"קאטצ'" הזה לעיתים קרובות יעלה לכם ביוקר – ובכמה וכמה רמות. הבעיה הראשונה היא שהמחשבים הללו נוצרים לרוב בייצור מהיר וזול בכדי להקפיץ את המכירות כי חברה זו או אחרת רוצים הכנסה מהירה. משתמשים בחלקים זולים מאוד ויוצרים בן-כלאיים לא איכותי ממנו רק רוצים להפטר כמה שיותר מהר. אתם באמת רוצים כזה דבר. הבעיה השנייה היא העובדה שרק כאילו חסכתם, שכן מעכשיו אתם "תקועים" עם המחשב הזה, ובעצם צריכים להתמודד עם העובדה שהמחשב שקניתם מעכב אתכם, לא נוח לשימוש, מעיק עליכם, ויותר מזה – לא מפסיק להיתקע ולהתקלקל. לא חבל על כאב הראש הזה? אם אתם משתמשים במחשב יותר משעתיים שלוש ביום, מגיע לכם מחשב שיהפוך את הזמן הזה לתענוג, לא לעינוי, וזה מה שאנחנו מציעים כאן בחנות מחשבים שלנו, בחנות שלכם.

לשאלות נוספות , התיחסות או יצירת קשר

צור קשר 


02-5611911

לפרטים ויצירת קשר אנא מלא 
פרטים ונחזור בהקדם האפשרי

 

בניית אתרים 2all