מעבדת תיקונים


חברתנו הינה מעבדת תיקונים גדולה וותיקה בתחום המחשבים הניידים נייחים  והטאבלטים.
אנו נותנים שרות ללקוחותנו 
 ברמה גבוהה . במעבדה קיים ציוד מתקדם וחדיש שמשפר את רמת הביצועים לרמה הגבוהה ביותר .
יש לנו ידע נרחב בתחום האלקטרוניקה הטכנאים שלנו מקצועיים, מנוסים ובעלי יכולת לפתור כל תקלה בזמן קצר,  רוב חלקי החילוף זמינים במלאי המעבדה, ובעקבות כך מצטמצם זמן ההמתנה לביצוע התיקון  אנו מתקנים את כל סוגי המחשבים   מרמת מקלדת/מסך ועד תיקון לוחות אם.   המעבדה הירושלמית מספקת שירות איסוף והחזרה מבית הלקוח.    


תיקון מחשבים ניידים


תיקון מחשבים נייחים


תיקון מסכים

תיקון מחשבים ניידיים


המחשב הנייד הוא כלי העבודה העיקרי בימינו, וכל תקלה במחשב הנייד היא משמעותית. המעבדה המרכזית מציעה טיפול מהיר ומקצועי בכל תקלות המחשב הנייד שלך, כולל תיקוני אלקטרוניקה כמו החלפת מסכים, החלפת שקעי טעינה USB , החלפת לוחות אם, שדרוג וכיו"ב. יש בעיה בנייד? רוב הסיכויים שאפשר לפתור לכם את הבעיה עוד היום! בנוסף ניתן לרכוש אצלינו מטענים לכל סוגי המחשבים וסוללות.
טכנאי של המעבדה המרכזית נמצא במרחק שיחת טלפון,
לשירות מהיר ללקוח הביתי וללקוח העסקי  
תיקון מחשבים נייחים

בבית או בבית העסק , שירותי תיקון המחשבים שלנו מציע פתרון לכל בעיית מחשב נייח - תוכנה וחומרה כאחד, עם בדיקה מקצועית, איתור התקלה ותיקונה המלא לשביעות רצון הלקוח . המטרה שלנו היא לפתור את הבעיה ולוודא שהיא לא יקרה שנית , למען השקט הנפשי שלך, ושמירה על איכות השירות שלנו. תוכלו להזמין שירות תיקון עד אליך במידת הצורך  כבר עכשיו - וטכנאי מקצועי מהמעבדה המרכזית בדרך אליכם.

תיקון מסכים

המעבדה הירושלמית המרכזית מציעה שירות מקצועי ומהיר של תיקון או החלפת המסך - אחת התקלות הנפוצות והמהירות לתיקון. אל תהססו - מסך מקולקל או פגום עוצר את העבודה השוטפת, וניתן לפתור את הבעיה ביעילות במהירות דרך שירות תיקון המסכים שלנו. חייגו כעת למספר: 02-5611911 ותיהנו ממסך תקין עוד היום.
טואול - בניית אתרים