גיבוי בענן לעסקים ומשתמשים ביתיים 

אף אחד לא רוצה להגיע בבוקר לעסק ולגלות שכל המידע הממוחשב נעלם, ובכל זאת, בכל שנה אלפי בעלי עסקים עוברים יום ארוך ומייגע מלא במתח ועצבים כשהם מנסים להתאושש מהמכה האדירה - אובדן כל המידע הממוחשב ללא אפשרות שחזור.

 

אם הסנאריו הזה נשמע לכם מזעזע, דעו לכם כי:

א. מדובר בדבר אמיתי שקורה כל הזמן

ב. זה קורה לעסקים בכל קנה מידה - קטנים ובינוניים כאחד

ג. ניתן למנוע את זה - ולהתאושש לגמרי בדקות ספורות בלבד

 

ברוכים הבאים לשירותי הגיבוי בענן לעסקים קטנים ובינוניים של המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים, בית למחשוב עסקים אחראי ונבון.

 

שירותי מחשוב בענן: על גיבוי העסק שלכם

 

כמויות המידע המשתנה והמצטבר בכל עסק קטן בימינו גדולות לאין שעור ממה שניתן לדמיין. קילובייטים על קילובייטים של אינפורמציה שמשתנה בכל רגע נתון, מרשימות של סטוק דרך רשימות תפוצה, קבלות וחשבוניות, טפסים והסכמים, מסמכים בשלבי ניסוח שונים, ואינפורמציה מסווגת וחיונית לצמיחה ולניהול השוטף של העסק שלכם.

 

אם קראתם עד כאן, הרי קרוב לוודאי כי גם העסק שלכם ממוחשב, וכי אתם מתחילים להתעניין בשירותי מחשוב לעסקים - ומסיבה טובה מאוד.

 

ישנה רשימה ארוכה מאוד של שירותי מחשוב בענן, אך השירות החשוב מכולם, ללא צל של ספק, הוא שירות הגיבוי בענן. לעסקים שאינם עובדים בענן כלל, לרוב אין גם גיבוי מסוג זה, ולצערנו, רבים מלקוחותינו החדשים מגיעים רק לאחר שקרתה התקלה. אנו מזמינים אתכם לפעול באחריות מרבית כלפי עצמכם וכלפי העסק שלכם, ולדרוש לעצמכם לפחות את שירות הענן המינימאלי הזה - גיבוי מלא לעסק שלכם.

  

איך זה עובד

 

בחיבור לענן אתה מחבר את העסק שלך לשרת ייעודי שתפקידו תקשורת, שימור, גיבוי ואבטחת המידע של העסק שלך בצורה שוטפת, לפי זמנים קבועים מראש או לפי הוראה ישירה לגיבוי (או שחזור).

 

שירות הגיבוי בענן לעסקים כולל -

  • גיבוי כפול על שרתים פיסיים שונים בחוות שרתים שונות - למקסימום אבטחת המידע
  • הצפנה מתקדמת לכל המידע לייצר מערך אבטחה אופטימאלי - המידע שלך מוגן ומאובטח
  • אפשרות לשחזור כל קובץ שנמחק מהמערכת - עד 12 חודשים אחורנית
  • מערך בקרת איכות קפדני הפועל יום-יום תוך שליחת עדכון על כל שינוי, תקלה, אירוע וכיו"ב - בזמן אמת לדוא"ל שלך

 

רשימה זו חלקית, ותתי-הסעיפים שכל סעיף מציע מאפשרים התאמה מושלמת לעסק שלך, תוך ליווי אישי של נציג תמיכה הזמין לשירותך בכל שלב ושלב בתהליך - כולל במהלך הגיבוי והשחזור במידת הצורך.


טואול - בניית אתרים