המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים בע"מ
מעבדת מחשבים תמיכה מרחוק כניסה לחנות
    תתקשרו עכשיו 02-5611911 
תחזוקת מחשבים לעסקים למה זה חשוב?

 

אומרים שלגוף אין חלקי חילוף, אבל למחשבים יש בהחלט, ואין סיבה שתמצא את עצמך יום אחד עם מחשב מקולקל שמעכב את יום העבודה, פוגם בחוויית הלקוח, וגורם לך הפסדים.

 

מעבר לשירותי המחשוב לעסקים, שירותי תחזוקת המחשבים לעסקים של המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים נועדו למנוע אירועים שכאלו, וזאת על-ידי הכרות ובניית פרופיל למחשוב ולרשת של העסק שלך, מיפוי המידע לזיהוי פוטנציאל תקלות מראש, ובניית מערך תחזוקה שיוודא כי העסק שלך עובד באופן חלק ושוטף, ללא תקלות מיותרות שאפשר את רובן ככולן למנוע.

 

לא מדובר בכיבוי שריפות, אם כי גם שירות זה זמין לכם, אלא במניעתן, תהליך מדויק יותר, המתאים לבעלי עסקים המביטים קדימה אל העתיד, ומבינים כי מניעת התקלות מראש תחסוך להם הרבה מאוד כסף וכאב ראש.


 

מה כבר עלול לקרות?

 

שירות תחזוקת המחשבים לעסקים שאנו מציעים נולד כמענה לצורך אמיתי ולעיתים כואב, על-סמך ניסיון של עבודה של למעלה משני עשורים עם לקוחות עסקיים בכל קנה מידה אפשרי.

 

פגשנו תקלות קטנות כגדולות שהשביתו יום עסקים שלם ולעיתים הרבה יותר, הפילו עסקאות, והובילו ללא מעט הפסדים כספיים ועוגמת נפש אצל לקוחות.

 

הצורך היה ברור - יש לאפשר לבעלי עסקים לקבל שירות תחזוקה שוטף שיקדים תרופה למכה, ויאפשר לבעל העסק לישון בשקט בידיעה שמערך המחשבים שלו מגובה לחלוטין.

 

לא עוד אובדן מלא או חלקי של מידע עסקי, לא עוד אובדן יום עסקים או השבתת פעילות של עובד אחד או יותר עקב תקלה טכנית במערך המחשוב העסקי - מעתה במרחק לחיצה המעבדה הירושלמית המרכזית למחשבים מגבה גם את מערך המחשוב של העסק שלכם.

  

מעבדה אין-האוס - ליווי אישי מלא לעסק שלך

 

אם היה לך מומחה לתזונה הצמוד אליך לפני כל ארוחה, מאמן כושר אישי בכל פעם שעשית ספורט, ומומחה בדרכים בכל פעם שנכנסת לאוטו לנסוע למקום חדש ולא מוכר, הכול היה עובד חלק יותר, טוב יותר ומדויק יותר.

 

דברים אלו זמינים טכנולוגית, אך בכמה מהם אתה משתמש?

 

שירותים כמו שירותי גיבוי בענן לעסק, שירותי מחשוב בענן, בדיקות שגרתיות למניעת תקלות, כל אלו ועוד זמינים טכנולוגית ומאות לקוחות עסקיים שלנו נהנים משירותים אלו ואחרים להתייעלות העסק שלהם ולמניעת תקלות.

 

שירותי תחזוקת המחשבים לעסקים של המעבדה הירושלמית המרכזית הם אין-האוס - מה שאומר שגם שירותי התוכנה, גם שירותי הגיבוי, גם שירותי החומרה, וכל הייעוץ, הליווי והטיפול בתקלות, כולו זמין במקום אחד - דרך מומחי המחשבים שלנו, המציעים שירותי מחשוב לעסקים קטנים ובינוניים כבר למעלה מעשרים שנים, בריטיינר לעסקים או על בסיס עבודה לפי שעה.


מעבדת מחשבים    תמיכה מרחוק כניסה לחנות מחשוב לעסקים
  אודות
     >>>   דף הבית  
      >>>   פרופיל חברה
      >>>    צור קשר
   מחשוב לעסקים בירושלים 
      >>>    שירותי ענן לעסקיםי
      >>>    גיבוי בענן לעסקיםי
    חנות מחשבים 
     >>>    ציוד ארגונומי  
     תיקון טאבלטים
    >>>    תיקון אייפד
    >>>    תיקון גלקסי
    >>>    תיקון טאבלט


רח' הפלמח 14, ירושלים, טלפון 02-5611911, פקס 02-5660688
שעות הפעילות: א-ה 9:00-18:00 יום ו' 9:00-12:00
חנות מחשבים ומעבדת תיקון מחשבים בירושלים  

הקליקו לשיחת חינם
חסכו המתנה והתקשרות
 

מתלבטים? צריכים עזרה? מלאו פרטים
ונציג ישוב אליכם ברגע שיתפנה תוך דקות
 
 
 
 
x סגור חלוןPowered By IPracticom
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים